UAB Komtensė – Lietuvos siuvimo pramonės technologijų įmonė.

Mūsų įranga ir paslaugomis naudojasi virš 750 įmonių, gaminančių drabužius, apsauginius kostiumus, minkštuosius baldus, sėdynes, žaislus, avalynę, galanterijos ir kailių produktus.

Pagrindinės įmonės veiklos sritys: Comtense CAD programinės įrangos kūrimas ir CAD/CAM periferinių įrenginių tiekimas bei techninis palaikymas.
Esame įgalioti FK Group, Sinajet, TKT Brainpower, ATP atstovai Baltijos šalyse. Tiekiame šių gamintojų automatinio sukirpimo ir klojimo sistemas, ploterius, digitaizerius.

Bendradarbiaujame su mokymo įstaigomis, kurios ruošia gamybos specialistus, pasirengusius valdyti COMTENSE CAD ir periferinius įrenginius.

Mūsų partneriai Baltijos Šalyse - KTU, Vilniaus Kolegija, Vilniaus Dailės Akademija, Rygos Technikos Universitetas, Jelgavas Amatu Vidusskola, Rigas Stila un Modes Profesinala Vidusskola, 
Rēzekne Augstskola.

Video pristatymas

Mumis pasitiki 750+ klientų

logo Sominta
logo Grizas
logo Omniteksas
logo Tuma
Mūsų įmonės darbas su „Comtense” prasidėjo 2005 metais. Ši programinė įranga yra funkcionali ir patogi naudoti, o techninis palaikymas užtikrina, kad visi klausimai bus išspręsti greitai ir aiškiai. Tiekiami ploteriai tarnauja mums daug metų, o prireikus, sulaukiame patikimo serviso.
UAB „Oyster & Co.``
CAD Comtense programa nesunkiai įsisavinama. Puikus aptarnavimas. Greitas ir kokybiškas komunikavimas. Greita pagalba sprendžiant iškilusias problemas. Ši sistema naudojama kasdien mūsų darbe daugelį metų. Tikrai rekomenduojame kitiems.
Inga Želvienė UAB „Omniteksas`` paruošimo baro vadovė