Priedai prie Enterprise and Marker+

AutoNester – aukšto produktyvumo modulis automatizuojantis lekalų dėstymą formuojant išklotines. Su šiuo priedu galite eliminuoti rankinį lekalų dėstymo darbą, sutaupyti daug laiko ir pasiekti ženkliai geresnę medžiagos ekonomiją.

DXF.AAMA Export – priedas, leidžiantis eksportuoti lekalus iš CAD Comtense į kitas lekalų konstravimo programas naudojant industrijos standartą – DXF.AAMA formatą.  (Lekalų importo funkcija yra nemokamai komplektuojama kiekvienoje standartinėje CAD Comtense licencijoje.)

Cut Plan – modulis automatizuojantis gamybos planavimą sukirpimo ceche.  Suvedus reikiamų gaminti modelių ir audinių kiekį, pasiūloma klojinių kirpimo kombinacija pagal ekonomiškiausias medžiagos ir kirpimo laiko sąnaudas.

ISO Export – modulis, leidžiantis sukurti kirpimo failus įvairių gamintojų automatinio sukirpimo įrangai. Programa leidžia rinktis kirpimo pradžios taškus, nuspręsti kirpimo kryptį, detalių kirpimo eiliškumą ir daug kitų parametrų.

Just Print – modulis, leidžiantis vartotojui spausdinti išklotines su grafika ant medžiagos, naudojant tekstilinį printerį. Tai leidžia sutaupyti medžiagos, dažų ir gamybos laiko. Sprendimas tinka tiek masinei, tiek individualiai gamybai.

Package Comparison Chart

Moduliai \ Versijos Indiv Atelier Enterprise Marker+ Profi
Lekalų konstravimas
Modeliavimas
Dauginimas
Digitalizavimas
Išklotinių formavimas
Profesionalios išklotinės
Spausdinimas ploteriu
Darbas tinkle
Kirpimo planas
AutoNester
DXF AAMA Export
ISO Export

 – Funkcijos pagal poreikį
 – Spausdinimo plotis iki  1300 mm

AB OVO yra parametrinis modulis, skirtas kurti bazinėms konstrukcijoms ir naudotis vieša lekalų duomenų baze. Kūno matmenys gali būti naudojami kaip parametrai, kuriuos keičiant, galima valdyti bazines konstrukcijas pritaikant parametrinį kosntravimo metodą. Su sukurtais baziniais lekalais  toliau galima dirbti konstravimo ir dauginimo modulyje Temporary Model.

Temporary Model yra kertinis CAD Comtense modulis, skirtas kurti, keisti ir užbaigti lekalų konstrukcijas bei atlikti modeliavimą. Šis modulis turi daugybę vertingų ir paprastai valdomų funkcijų bei įrankių.  Šiame modulyje taip pat integruotas lekalų dauginimas. Jis gali būti realizuojamas skirtingais būdais: naudojant dauginimo reikšmes, taisykles ir diagramas. Sistema taip pat gali suskaičiuoti dauginimo taisykles tarp dviejų skirtingų dydžių lekalų. Dauginimo taisyklės keičiasi automatiškai, atliekant lekalų korekcijas. Tokiu būdu  pasiekiama tikslus ir proporcingas lekalų dauginimas.

Digitalizavimas – popieriniai/kartoniniai lekalai gali būti suvesti į kompiuterinę aplinką naudojant digitaizerį. Tai yra greita, tikslu ir paprasta. Taip pat galimas lekalų digitalizavimas fotodigitaizeriu.

Ploteriai – naudojant ploterį, galima spausdinti lekalus ir išklotines, ir dauginimo tinklelius. Taip pat šiais įrenginiais galima išpjauti lekalus iš popieriaus ar kartono.  Galime pasiūlyti įvairių gamintojų ploterius, skirtus spausdinti ir  pjaustyti.

Marker PRO – modulis leidžia vartotojams pasiekti geriausią audinio ekonomiją formuojant išklotines. Išklotinės gali būti kuriamos skirtingias būdais, priklausomai nuo pasirinktų parametrų ir sąlygų, kaip medžiagos plotis, struktūra, medžiagos tipas, klojimo tipas, tarpai tarp detalių, gaminių kiekis, medžiagos susitraukimo koeficientai ir kt. Taip pat formuojant klojinius šiame modulyje, galima atsižvelgti į medžiagų languotumą ar raštus. Visus parametrus galima keisti bet kuriuo proceso metu. Detalės gali būti grupuojamos ir dėliojamos išklotinėje kaip vientisas blokas. Kai reikia, klojinyje galima atvaizduoti arba panaikinti lekalų siūlių užlaidas. Šio modulio tikslas yra minimizuoti gamybos kaštus.